Вітаємо у Букваґені!
На нашому сайті ви знайдете дещо незвичні книжки:
лімітовані видання з найрізноманітніших хобі, дизайну та історії.
— У чому полягає місія Букваґен?
— Дати життя книжковим проектам, за які не беруться звичайні видавництва. Незвичні теми часто стають на перешкоді виданню унікальних книжок. Ми ж переконані, що абсолютно кожна книжка має отримати шанс знайти шлях до свого читача. Для нас Букваґен – це "клуб однодумців".
— Як стати учасником клубу Букваґен?
— На даний момент немає потреби у спеціальній реєстрації – достатньо ретельно заповнити форму під час придбання книги. Кожний покупец автоматично стає учасником нашого клубу, та отримує можливість бути поінформованим, брати участь у діяльності та акціях.
— Куди та як доставляються книжки?
— Книжки Букваґен доставляються по території України через Нову пошту після передоплати. Ми також можемо відправити книжки в інші країни – за тарифами Укрпошти.
— Як формуються ціни на книжки Букваґен?
— Враховуючи, що Букваґен видає «нішові» книжки невеликими накладами, ціна на них може бути вищою, ніж на книжки інших видавництв з аналогічними параметрами. При цьому у покупця є можливість замовити книгу за спеціальною зниженою ціною заздалегідь, до початку її друку у типографії.
— Якими мовами видаються книжки?
— Ми видаємо книжки тими мовами, якими книжка була створена, а бо мовами перекладу. Ми не надаємо переваги тій чи іншій мові – все залежить від автора та наданого макета.
— Що можна сказати про якість полиграфії?
— Книжки Букваґен завжди мають надійну тверду або інтегральну палітурку з прошивною ниткою, та друкуються лише на європейському крейдованому або книжково-журнальному папері найвищої якості. Ми ніколи не заощаджуємо на матеріалах.
— Чи плануються видання книжок Букваґену у електронному форматі?
— Ні, книги Букваґен у осяжній перспективі будуть видаватися лише у друкованому вигляді. Якщо вас цікавить класична література, то рекомендуємо безкоштовну онлайн-бібліотеку нашого партнера arheve.com.
— Чи можна замовити друк особливого видання книжки з асортіменту Букваґен?
— Редакція Букваґен може підготувати спеціальний наклад більшості своїх книжок з логотипом замовника, інформаційною статтею про нього, тощо. Дивіться контактну інформацію.
— Чи можу я видати свою власну книгу у Букваґен?
— Ми співпрацюємо з авторами, та готові видавати цікаві оригінальні книжки – на наш розгляд. Зв'яжіться з нами за контактами, що вказані внизу сторінки.
— Чи може Букваґен підготувати мою книжку до друку?
— Так, ми надаємо послуги по підготовці книжок до друку: розробку дизайну обкладинки та блоку, верстку, редагування, коректуру, переклад тексту на іноземні мови носіями мови, підготовку промо-матеріалів, тощо. Зверніться за контактами внизу сторінки.
— Як я можу обговорити можливе співробітництво?
— Щодо питань співробітництва, партнерства, оптового придбання книжок, та розміщення замовлення на підготовку книги, зв'яжіться з нами за телефоном або електронною поштою.
Звертайтеся:
bookwagen@gmail.com
+38 066 555 27 05
+38 068 555 27 05
Viber • WhatsApp • Telegram
Made on
Tilda